languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford mianuje nowego członka w Tokio
wtorek, 04 czerwiec 2019 21:46

Russell Bedford mianuje nowego członka w Tokio

photo created by mrsiraphol - www.freepik.com photo created by mrsiraphol - www.freepik.com

Russell Bedford International ogłosił powołanie Shinsei International Tax Co. jako członka globalnej sieci profesjonalnych usług RB w Japonii.

Shinsei International Tax Co., z siedzibą w Tokio, jest zarządzana przez zespół z bogatym doświadczeniem zdobytym w dużych firmach podatkowych i w japońskiej krajowej agencji podatkowej. Założona w 2011 roku firma koncentruje się na cenach transferowych oraz wspiera globalną działalność klientów w dziedzinie podatków międzynarodowych, spraw finansowych i rachunkowości.

Usługi Shinsei obejmują podatki dla firm rozpoczynających działalność, osób fizycznych i rodzin oraz wsparcie dla klientów stojących przed kontrolami/audytami podatkowymi. Firma zapewnia również wsparcie dla międzynarodowych korporacyjnych fuzji i przejęć oraz reorganizacji, przeglądów i dokumentacji cen transferowych, jak też transgranicznego raportowania aktywów i planowania podatku od spadków.

„Z przyjemnością witamy Shinsei jako naszego nowego członka w Tokio – komentuje prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Po udanej wizycie w biurach firmy, które odwiedziłem w kwietniu, byłem pod wielkim wrażeniem partnerów. Profesjonalna postawa, połączona z aspiracjami firmy, nieuchronnie doprowadziły do mianowania na członka sieci Russell Bedford”.

„Ponieważ zapewnienie globalnego wsparcia jest istotnym elementem dla naszej rosnącej bazy klientów, konieczne było, aby przyłączyć się do sieci, która może nam pomóc w tej podróży – stwierdził Shinichi Takagi, partner Shinsei. – Po spotkaniu z dyrektorem naczelnym Russell Bedford i omówieniu naszych wspólnych celów szybko zdaliśmy sobie sprawę, że Russell Bedford jest właściwą siecią dla naszej firmy. Cieszymy się, że możemy rozpocząć tę nową drogę rozwoju”

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi