languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford świętuje pierwszy Taking You Further’ Day!
piątek, 27 grudzień 2019 19:32

Russell Bedford świętuje pierwszy Taking You Further’ Day!

W piątek, 6 grudnia 2019 r. członkowie Russell Bedford International przyłączyli się do celebrowania etosu grupy, pod przewodnim hasłem RBI: Taking You Further. 

Inicjatywa ustanowiona została po to, by zachęcić członków do zjednoczenia się poprzez różne działania budujące zespół i przez wydarzenia charytatywne, które mają utrwalić etos sieci. Taking You Further’ Day jest zasadniczo dniem świętowania naszej wyjątkowości, naszych sukcesów i osiągnięć.

Wzmocnienie podstawowych wartości, na których zbudowana jest nasza międzynarodowa grupa, jest kluczowym elementem „prowadzącym dalej”. Podstawę wszystkiego, co robimy mają stanowić: uczciwość, profesjonalizm, doskonałość dostarczanych usług oraz współpraca. Aby zademonstrować te wartości, firmy-członkowie grupy w różnych zakątkach świata podjęli wspólne działania, skupione na działaniach charytatywnych i imprezach zespołowych. Ten wyjątkowy dzień pozwolił świętować uczestnictwo w grupie, która w tym roku została ukoronowana „Siecią Roku”.

„Od ponad dwóch lat jako dyrektor generalny miałem szczęście poznać wiele naszych firm członkowskich podczas wizyt w ich biurach na całym świecie i podczas spotkanie na naszych globalnych wydarzeniach – mówi Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Ja i mój zespół chcieliśmy zebrać wszystkich naszych ludzi, aby uczcić ich wkład w naszą wielokrotnie nagradzaną sieć. Postanowiliśmy w tym celu zaimprowizować obchody Taking You Further’ Day. Wspaniale było widzieć działania całej sieci, we wszystkich regionach; szczególnie podczas tej pierwszej odsłony inicjatywy. Myślę, że rzuciło to światło na ducha naszej sieci i osobowość stojącą za naszą marką, wyróżniającą nas spośród innych sieci. A obserwowanie tego, jak wiele ludzi korzysta z okazji, by przysłużyć się swojej społeczności poprzez różne akcje charytatywne, był niesamowity!”

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi