languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli
środa, 26 luty 2020 07:56

Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford International dodaje angolską firmę RBA - Auditores & Consultores, Lda. do regionu Afryki Subsaharyjskiej.

Z siedzibą w stolicy Luandzie, RBA - Auditores & Consultores działała do tej pory jako oddział firmy członkowskiej Russella Bedforda w Lizbonie.

Nowo zrestrukturyzowana praktyka w Luandzie, prowadzona przez specjalistę podatkowego Carlosa Florêncio, koncentruje się na rachunkowości, audycie, doradztwie podatkowym i doradztwie biznesowym. Firma wspiera także inwestorów zagranicznych, których pociąga prognozowany wzrost gospodarki Angoli.

– To kolejny fantastyczny rozwój pozycji Russella Bedforda w Afryce – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford Stephen Hamlet. – Jest to obszar, w którym obserwujemy ekspansję w ostatnich latach. RBA wykazała się wielką determinacją i starannością w rozwijaniu się do poziomy firmy, którą są dzisiaj. Udało się to w ciągu zaledwie kilku lat, więc tym bardziej gratuluję im pełnego statusu członka.”

Carlos Florêncio, partner zarządzający w RBA, dodał: – jest nam niezmiernie miło zyskać to uznanie dzięki sieci Russell Bedford. Z niecierpliwością oczekujemy dalszego utrzymywania bliskich relacji, które rozwinęliśmy z naszymi międzynarodowymi partnerami, aby wspierać nasze wspólne cele biznesowe.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi