languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Pierwsza konferencja internetowa Russell Bedford International
czwartek, 28 maj 2020 21:04

Pierwsza konferencja internetowa Russell Bedford International

W reakcji na panującą pandemię grupa Russell Bedford International spotkała się na pierwszej w historii międzynarodowej konferencji.

Raz w roku sieć RBI spotyka się aby podzielić się wiedzą, wymienić doświadczeniami i kontaktami pomiędzy członkami z całego świata. W dobie koronawirusa spotkanie nie było możliwe w realu, dlatego w dniach 14-15 maja 2020 r. odbyło się w trybie zdalnym. W pierwszej konferencji internetowej uczestniczyło ponad 200 przedstawicieli firm członkowskich z prawie 60 krajów. Wydarzenie otworzył Bruce Saward, globalny przewodniczący RBI i partner zarządzający w Saward Dawson. Następnie mogliśmy wysłuchać ciekawych wykładów i uczestniczyć w międzynarodowych dyskusjach. Wykład Innowacja jako usługa poprowadził Ed Frank, CEO Axis Innovation, na opodatkowaniu gospodarki cyfrowej skupiła się Tatiana Falcao z European University Institute, przeglądu bieżących międzynarodowych kwestii podatkowych dokonał Jeremy Mindell, dyrektor Primondell Ltd. Sharon Abrahams z Legal Talent Advisors LLC zatrzymała uwagę uczestników na bardzo ważnym zagadnieniu, a mianowicie inteligencji emocjonalnej, która w dobie kryzysu jest w biznesie szczególnie ważna.

Ogromnie cieszymy się z możliwości uczestniczenia w konferencji i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się z naszymi kolegami już na żywo.

#takingyoufurther

 

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi