languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford potwierdza pełne członkostwo jemeńskiej firmy Dar Al-Mohassaba
poniedziałek, 08 czerwiec 2020 12:55

Russell Bedford potwierdza pełne członkostwo jemeńskiej firmy Dar Al-Mohassaba

fot. Rod Waddington from Kergunyah, Australia fot. Rod Waddington from Kergunyah, Australia

Russell Bedford International podniosła status jemeńskiej firmy Dar Al-Mohassaba - Hassan Al-Dailami & Co., ze statusu firmy korespondencyjnej do statusu pełnego członka.

Dar Al-Mohassaba powstał w 1992 roku. Firma rozwija się i odnosi wiele sukcesów, pomimo trudnych warunków gospodarczych w Jemenie. To jedna z największych certyfikowanych firm księgowych, z siedzibą w Sanie – stolicy Jemenu. Przeprowadza ustawowe audyty małych i średnich przedsiębiorstw, znaczących jednostek rządowych i oddziałów zagranicznych firm. Baza klientów korporacyjnych obejmuje różne branże, w tym ropę i gaz, nieruchomości, opiekę zdrowotną, hotelarstwo i rekreację, produkcję i budownictwo. Firma świadczy również usługi w zakresie zgodności podatkowej i doradztwa zakresie zarządzania.

„Z wielką przyjemnością witam Dar Al-Mohassaba w sieci jako pełnoprawnego członka Russell Bedford – podsumowuje Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Historia firmy rozwijającej się w trudnym środowisku gospodarki dotkniętej wojną, pokazuje, że dzięki wytrwałości każdy może w pełni wykorzystać swój potencjał. Życzę całemu zespołowi powodzenia na tym kolejnym etapie podróży, przy pełnym wsparciu naszej międzynarodowej sieci połączeń”.

Hassan Hantoosh, partner Dar Al-Mohassaba, komentuje awans w grupie: „zdobycie pełnego członkostwa w Russell Bedford było rzeczywiście ambicją naszej firmy od samego początku. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że zostaliśmy pełnoprawnymi członkami, co napawa nas optymizmem na przyszłość w realizacji naszych planów wzrostu i rozwoju”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi