languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Rzeczpospolita wyróżnia Russell Bedford Poland za działalność w czasach epidemii koronawirusa
poniedziałek, 27 lipiec 2020 10:43

Rzeczpospolita wyróżnia Russell Bedford Poland za działalność w czasach epidemii koronawirusa

Niezwykle miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od dziennika Rzeczpospolita wyróżnienie za nasze publikacje dotyczące prawa antykryzysowego.

Strona i portale społecznościowe Russell Bedford w czasach epidemii są w znacznym stopniu wypełnione relacjami i komentarzami odnośnie szybko zmieniających się przepisów, w szczególności tych regulowanych przez Tarcze antykryzysowe.

Bardzo się cieszymy, że przygotowany przez nas Poradnik antykryzysowy cieszy się tak dużą popularnością. Tak cenne obecnie staramy się przekazywać w jak najbardziej przystępny sposób, tak aby nikt nie pominął ważnych terminów i możliwości skorzystania z pomocy państwa.

W trudnych początkach epidemii udzielaliśmy również porad w ramach akcji Prawnicy Pro Bono, wiedząc jak mogą być one potrzebne. Razem z organizatorami akcji (Dziennik Gazeta Prawna i Forbes) oraz innymi kancelariami precyzyjnie wskazywaliśmy przedsiębiorcom, jakie czynności w danej sytuacji należy podjąć.

Dziękujemy Rzeczpospolitej za wyróżnienie! Możemy obiecać, że nadal będziemy na bieżąco komentować i interpretować kolejne zmiany wprowadzone przez rząd, zarówno z zakresu prawa karnego czy cywilnego, jak i na polu podatków. Jak zwykle gorąco zachęcamy do śledzenia nowych artykułów na naszej stronie w zakładce Aktualności.

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi