languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce
środa, 29 lipiec 2020 12:35

Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce

pl.freepik.com pl.freepik.com

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford ogłosiła powołanie GKM (Gomez-Gnali, Mure & Associés) na swoją firmę członkowską w Republice Konga.

Założona w 1998 roku firma GKM Audit & Conseil ma biura w Pointe Noire i Brazzaville, dwóch największych miastach w kraju.

GKM świadczy szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i konsultingowych, w tym specjalistyczne działy zajmujące się obsługą prawną, doradztwem podatkowym i informatycznym. Firma posiada licencję na przeprowadzanie audytów w całym regionie CEMAC - Wspólnoty Gospodarczej i Walutowej Afryki Środkowej .

Klienci GKM działają w wielu sektorach i obejmują międzynarodowe agencje darczyńców, firmy naftowe i gazowe oraz tytoniowe.

 Z przyjemnością witam GKM w Russell Bedford – komentuje dyrektor generalny Russella Bedforda, Stephen Hamlet. – Sieć poczyniła znaczne postępy we frankofońskiej Afryce Zachodniej. Dołączenie GKM, wraz z powołaniem ARC w Kamerunie w styczniu, znacznie wzmacnia naszą już solidną obecność na kontynencie. Serdecznie witamy André i jego zespół w sieci i życzymy im sukcesów w roli nowych członków.

André Gomez-Gnali, partner zarządzający w GKM Audit & Conseil, dodaje:  – cieszymy się, że możemy rozpocząć nową podróż rozwoju naszej firmy. Wielu naszych klientów prowadzi działalność międzynarodową, dlatego ważne jest, aby zaszczepić zaufanie do naszej zdolności do obsługi w każdym miejscu na świecie. Jeśli chodzi o naszą przyszłą strategię, zamierzamy wykorzystać członkostwo w naszej globalnej sieci, co z pewnością zwiększy wiarygodność naszej firmy na rynkach lokalnych i regionalnych.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi