languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford nominowany do nagrody „Kampania komunikacyjna roku”
wtorek, 15 wrzesień 2020 07:05

Russell Bedford nominowany do nagrody „Kampania komunikacyjna roku”

fot. jannoon028 - pl.freepik.com fot. jannoon028 - pl.freepik.com

Już trzeci rok z rzędu Russell Bedford International został nominowany do nagrody Digital Accountancy Award przez International Accounting Bulletin; w tym roku w kategorii „Kampania komunikacyjna roku”.

Po zdobyciu prestiżowej nagrody dla „Sieci Roku” w 2019 roku grupa RB skupiła się na rozwoju i ulepszaniu strategii komunikacyjnej – prawdopodobnie jednym z najważniejszych aspektów każdej odnoszącej sukcesy organizacji międzynarodowej.

Ponieważ świat zmagał się ze skutkami pandemii Covid-19, istotne było, aby Russell Bedford przyjrzał się temu, w jaki sposób będzie nadal wspierać, motywować i angażować członków na całym świecie. Komunikacja stała się kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa i dostarczania informacji.

W następstwie wewnętrznego przeglądu strategicznego na początku tego roku sieć opracowała plan komunikacji, który obejmował jasne, zwięzłe i wspierające treści, w celu przedstawienia wskazówek odnoszących się między innymi do reakcji na kryzys gospodarczy, jak też – wzbudzenia zaufania wśród członków.

Dywersyfikacja przekazów, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, od starszych partnerów i dyrektorów po pracowników na najniższym szczeblu, w niezliczonych jurysdykcjach i kulturach, stała się integralną częścią udanej kampanii komunikacyjnej Russella Bedforda. Sieć przyjęła holistyczne podejście do komunikacji, wdrażając szerokie spektrum mediów, aby skutecznie dotrzeć do wszystkich, dostosowując się do różnych potrzeb i zainteresowań. Osiągnięto to poprzez pełne wykorzystanie różnych narzędzi komunikacyjnych, w tym poczty e-mail, mediów społecznościowych, wideo, seminariów internetowych, ankiet, angażujących obrazów i wewnętrznego mechanizmu przesyłania wiadomości tylko dla członków.

 - Po tym roku, który był dla wszystkich jednym z najtrudniejszych, z wielką przyjemnością ponownie otrzymaliśmy nominację do Digital Accountancy Award – komentuje Stephen Hamlet, CEO RB. – Jako międzynarodowa sieć czuliśmy, że firmom członkowskim należy okazywać specjalne wsparcie i empatię w tych bezprecedensowych czasach. Komunikacja – regularna i skuteczna – która dotyczy wszystkich części świata, wszystkich kultur, naszych ludzi, a co za tym idzie, ich klientów, była niezbędna. W ciągu ostatnich kilku miesięcy sieć wyruszyła w podróż odkrywczą i rozwojową i dostarczyła okazji do wspaniałej nauki i osiągnięć. Kryzys skutecznie popchnął nas do odkrywania nowych kreatywnych ścieżek, a wyniki były imponujące i inspirujące. Zdobycie uznania, dzięki tej nominacji, za nasze wysiłki w dostarczaniu naszym członkom przejrzystych i spójnych wiadomości, jest wspaniałym osiągnięciem, biorąc pod uwagę wszystkie wyzwania, przed którymi stanęliśmy w tym roku. Jestem bardzo dumny.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi