languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford na Białorusi
środa, 14 październik 2020 07:12

Russell Bedford na Białorusi

photo created by betochagas - www.freepik.com photo created by betochagas - www.freepik.com

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford ogłosiła powołanie Belrosaudit na swoją firmę członkowską w Mińsku na Białorusi.

Belrosaudit, wcześniej członek Nexia International, jest jedną z wiodących firm audytorskich na Białorusi, plasującą się w pierwszej piętnastce pod względem przychodów z audytu.

Firma została założona w Mińsku, w 1998 roku, i jest silnie ukierunkowana na audyt zewnętrzny. Ma ponad 300 klientów audytorskich, z których około połowę zdefiniowano jako jednostki interesu publicznego, w tym kilka spółek notowanych na giełdzie. Baza klientów firmy obejmuje szeroki zakres sektorów, w tym produkcję, energetykę, ropę i gaz oraz usługi. Oprócz audytu firma świadczy również usługi doradztwa księgowego i podatkowego oraz compliance.

„Z przyjemnością witam Belrosaudit w naszej rozwijającej się sieci – komentuje CEO Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Biorąc pod uwagę rozległy zasięg Russella Bedforda w całej Europie, fantastycznie jest widzieć, jak sieć nadal rozwija się w nowych regionach, co oznacza zwiększone możliwości dla naszych firm członkowskich i udoskonalone usługi dla ich klientów. Serdecznie witamy wszystkich w Belrosaudit. Zespół Russell Bedford Central Office z niecierpliwością czeka na kontakt z naszymi nowymi kolegami i wsparcie ich w każdy potrzebny sposób”.

Irina Dolmat, partner w Belrosaudit, dodała: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do globalnej sieci Russell Bedford. Członkostwo w sieci jest integralną częścią dążenia naszej firmy do skutecznego ubiegania się o audyty spółek giełdowych. Zależało nam na znalezieniu sieci z niezbędnym potencjałem i skupiającej się na ciągłym rozszerzaniu jej globalnego zasięgu. Jesteśmy przekonani, że w Russell Bedford znaleźliśmy sieć, która zaspokaja nasze potrzeby i zapewni ciągły rozwój naszej firmy.”

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi