languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford rekrutuje pięć nowych firm w pięciu regionach w ciągu jednego miesiąca
środa, 04 listopad 2020 14:10

Russell Bedford rekrutuje pięć nowych firm w pięciu regionach w ciągu jednego miesiąca

got. freepic got. freepic

Hibiscus Audit Corporation ugruntowała obecność sieci w Japonii. Firma, której biura znajdują się w Tokio i Sapporo, uzupełnia istniejącą praktykę podatkową, księgową i doradczą Russella Bedforda w Tokio; dodając znaczącą wartość do regionu Azji i Pacyfiku.

W następnej kolejności nastąpił też dalszy wzrost w Afryce, a firma Amazon Associates w Zambii rozszerzyła zasięg sieci na piętnaście krajów na tym kontynencie.

Zaledwie kilka dni później firma Belrosaudit, znajdująca się w pierwszej piętnastce w Mińsku na Białorusi, dodała kolejne nowe terytorium do prężnego regionu europejskiego Russella Bedforda, obejmującego teraz 40 krajów.

Wkrótce potem pojawiła się Ameryka Łacińska, z nową, szóstą firmą partnerską w Chile, zatrudniającą około 85 pracowników w biurze w Santiago. Dodanie Addval Consultoría Integral było kluczowe dla strategii regionu, który od kilku lat odniósł znaczny sukces i postęp.

Ten okres imponującego rozwoju zakończył się rekrutacją ugruntowanej i postępowej 30-stki najlepszych praktyk w Bostonie z 17-osobowym zespołem kierowniczym. Świętująca 40. rocznica, wielokrotnie nagradzana LGA, LLP umacnia północnoamerykański region Russella Bedforda.

Prezes RBP Stephen Hamlet podsumował: „Jestem absolutnie zachwycony, mogąc powitać te 5 nowych firm. To był trudny rok dla wszystkich, a jednak w dużej mierze pomógł naszym firmom na całym świecie zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby być połączonym i być częścią globalnej sieci. Dziękuję mojemu zespołowi, a także naszym obecnym członkom, za wszystkie ich wysiłki, szczególnie w tych niepewnych czasach”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi