languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford gospodarzem konferencji internetowej roku: Marketing Meeting 2020
poniedziałek, 07 grudzień 2020 14:43

Russell Bedford gospodarzem konferencji internetowej roku: Marketing Meeting 2020

photo created by tirachardz - www.freepik.com photo created by tirachardz - www.freepik.com

Specjaliści ds. marketingu Russell Bedford z całego świata spotkali się na ostatniej konferencji internetowej sezonu, w poniedziałek 30 listopada 2020 roku.

Ponieważ pandemia zmusiła firmy do dostosowania sposobu pracy do zdalnej, praktycznie z dnia na dzień, działy marketingu musiały przyspieszyć i nabrać pewności siebie. Nie ma czasu na długie, powolne spotkania w wygodnych salach konferencyjnych. Rok 2020 był rokiem krótkich, żywych spotkań zoom, szybkiego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Specjaliści ds. marketingu zajmowali szczególnie dobre miejsce w organizacjach. Wspierali komunikację, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną, oraz zapewniali spójną i, co najważniejsze, terminową dystrybucję najważniejszych wiadomości. Musieli odgrywać wiodącą rolę w firmach na całym świecie – często stając się spoiwem, które utrzymuje razem działy i koncentruje się na większych celach biznesowych.

Zgromadzenie prawie 100 delegatów spotkania otworzył CEO Russell Bedford, Stephen Hamlet, który powitał uczestników i pochwalił specjalistów ds. marketingu w całej sieci za ich nieoceniony wkład w rozwój grupy w 2020 roku

Zgromadzenie prawie 100 delegatów spotkania otworzył CEO Russell Bedford, Stephen Hamlet, który powitał uczestników i pochwalił specjalistów ds. marketingu w całej sieci za ich nieoceniony wkład w rozwój grupy w 2020 roku. Zwracając szczególną uwagę na obszar komunikacji, pochwalił ich wytrwałość w zapewnianiu zespołom i klientom poczucia wsparcia i przepływu informacji podczas pandemii. Zespół centralnego biura Russella Bedforda poprowadził pierwszą sesję, przedstawiając aktualizację na temat „Efektywne wykorzystanie marki Russell Bedford i Marketing Center of Excellence”. Omawiając branding, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Russella Bedforda, Susan Barron, przypomniała delegatom o głównych założeniach marki i jak „jest to całkowita suma relacji, uczuć, postaw, przekonań, działań i spostrzeżeń związanych z naszą siecią, naszymi firmami i naszymi usługami”. Omówiono również koncepcję ożywienia marki, poprzez jednolite przyjęcie brendingu i podtrzymanie wartości marki Russell Bedford we wszystkich firmach członkowskich.

Podczas spotkania wysłuchaliśmy aktualności z różnych regionów. Wypowiadali się Alfonso Milla, przedstawiciel ds. marketingu Russell Bedford Mexico, Bruno Celidonio, Russell Bedford Brasil, Alison Simons i Elianna Makiej z zespołu marketingowego LGA w Bostonie w USA oraz Heather Kunz z WBL w Atlancie. Mahmoud Saghira z Bureau Saghir & Associates w Bejrucie mówił o marketingu na Bliskim Wschodzie. Anabel Salinas (GNL, Barcelona) opowiedziała o zakresie działań marketingowych Russella Bedforda z Hiszpanii, natomiast Claire Williams z Lubbock Fine w Londynie przedstawiła nowości z Wielkiej Brytanii. Końcowa część spotkania pozwoliła na ogólną dyskusję podczas sesji „Tura pytań”, dając grupie możliwość podzielenia się spostrzeżeniami na temat ewolucji marketingu w 2020 roku oraz przemyśleniami na temat przyszłych strategii.

 „To było bardzo interesujące usłyszeć o strategiach marketingowych naszych firm na całym świecie – komentuje CEO RBI, Stephen Hamlet. – Priorytety będą się różnić w zależności od firmy, ale podobieństwa są zgodne z szerszą strategią Russella Bedforda, z dużym apetytem na rozwój wśród zespołów marketingowych na całym świecie. Wiele słyszeliśmy o tym, jak zespoły musiały szybko dostosowywać się do zmieniających się priorytetów w ciągu roku i polegać na swoich umiejętnościach komunikacyjnych, aby dobrze informować zespoły i klientów. Wykonali niesamowitą pracę, opracowując solidne strategie komunikacji, praktycznie z dnia na dzień”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi