languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Doroczny dzień "Taking You Further" dał nam nadzieję i napełnił otuchą
wtorek, 15 grudzień 2020 13:19

Doroczny dzień "Taking You Further" dał nam nadzieję i napełnił otuchą

Tegoroczna edycja Dnia Russell Bedford odbyła się w piątek 4 grudnia 2020 r., a jej zwieńczeniem była globalna, wirtualna impreza.

Ten ważny moment w kalendarzu Russella Bedforda stał się okazją do refleksji, podsumowania minionego roku i świętowania sukcesów sieci. To także czas na zastanowienie się nad celami Russell Bedford i wartościami, które są integralną częścią istnienia grupy, a mianowicie: odpowiedzialnością, uczciwością, profesjonalizmem, doskonałością, kształtowaniem pozytywnego wpływu i globalnej współpracy.

W tym roku członkowie na całym świecie zaangażowali się, aby wymyślić kreatywne sposoby świętowania tego dnia, pomimo wyzwań, jakie stanowiły dla nich ograniczenia w związku z Covid.

Russell Bedford Colombia przyjął postawę ekologiczną, angażując cały zespół w produkcję Ecobricks, wykorzystywanych do budowy mebli, ścian, a nawet budynków, z odpadów plastikowych. Kenijska firma Russell Bedford Alexandra & Associates ubrała się w Kitenges, rodzaj afrykańskiego stroju, na imprezę biurową z tradycyjną afrykańską muzyką i tańcem. Australijskie firmy Russella Bedforda połączyły siły w „wirtualnym” spacerze po swoim kraju, zbierając fundusze na cele charytatywne; a firma z Libanu, Bureau Saghir & Associates, zasadziła drzewo cedrowe, godło Libanu, które znajduje się na fladze narodowej, nadając mu imię Russella Bedforda.

Wszyscy członkowie sieci współtworzyli mapę świata Russella Bedforda, dzieląc się interesującymi faktami o sobie, swoich hobby i krajach, a także zapisali się do sieciowej inicjatywy „szybkich randek”, która daje możliwość poznania swoich odpowiedników na całym świecie. Stephen Hamlet, odnosząc się do tego, dlaczego sieć świętuje dzień Taking You Further, odpowiedział: „To znacznie więcej niż tylko okazja marketingowa. Dzień Taking You Further zrodził się z chęci uczczenia naszej rozwijającej się sieci i ludzi, którzy tak ciężko pracują, aby zachować i utrzymać nasze wspólne  wartości. „Podążając dalej” to slogan firmy Russella Bedforda, ale to coś więcej niż tylko slogan – to uosobienie systemu przekonań i wartości naszej sieci. Nasi członkowie regularnie odwołują się do tego hasła, gdy mówią o wizji i celach własnej firmy - wierzą w to. Ich entuzjazm przez cały rok był zdumiewający. Nie mam złudzeń co do tego, że zespoły w naszych firmach członkowskich nie znalazły się w tym roku pod ogromną presją. Poświęcili dodatkowe godziny, aby spełnić oczekiwania swoich klientów, jednocześnie wykonując szereg innych życiowych obowiązków, często pod jednym dachem z całą rodziną, z małą przerwą od tego cyklu. Jednak nadal się skupiali, inwestując w członkostwo w sieci i pielęgnując ważne relacje, które nawiązali dzięki Russellowi Bedfordowi. Oni znają wartość silnych i godnych zaufania połączeń. Osoby osiągające dobre wyniki w naszym świecie rzadko osiągają poziom sukcesu samodzielnie. Docierają tam, ucząc się od otaczających ich osób. Proszą o pomoc lub wiedzę osoby posiadające specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Podczas tego procesu docierania do nich budują wokół siebie solidną sieć zaufanych połączeń, z których można skorzystać w razie potrzeby. Czasem mentor, czasem doradca, czasem przyjaciel. To jest sedno Russella Bedforda. I warto to uczcić!”

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi