languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Piękna Toskania dołącza do teamu Russell Bedford
środa, 13 styczeń 2021 12:26

Piękna Toskania dołącza do teamu Russell Bedford

photo created by welcomia - www.freepik.com photo created by welcomia - www.freepik.com

Russell Bedford International ogłosiła powołanie Moores Rowland Partners na swoją nową firmę członkowską w Toskanii we Włoszech.

Z siedzibą na 500 mkw., nowoczesnym i centralnie zlokalizowanym biurem w Viareggio, niedaleko Lucca, Pizy i Florencji w Toskanii, Moores Rowland Partners (MRP) jest jedną z wiodących firm konsultingowych w branży jachtowej. Firma obsługuje również klientów krajowych i międzynarodowych z innych branż, od mody i dóbr luksusowych po papier i skóry. Ma też wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Toskanii, Portofino i Cinque Terre. Struktura czteroosobowej firmy składa się z dwóch odrębnych podmiotów. MRP specjalizuje się w doradztwie podatkowym i korporacyjnym, płacach, księgowości i usługach administracyjnych, a Audit Partners SRL jest niedawno ustanowioną praktyką firmy w zakresie audytu i należytej staranności.

 „Cieszę się, że mogę powitać Moores Rowland Partners w naszej włoskiej sieci – mówi Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Niszowa oferta firmy niewątpliwie przyniesie wartość globalnym klientom poszukującym wsparcia we Włoszech. Moores Rowland Partners koncentruje się na międzynarodowym rynku, co sprawia, że firma jest idealnym kandydatem do przyłączenia się do naszej globalnej sieci i nie mogę się doczekać spotkania z zespołem podczas przyszłych wydarzeń. Chciałbym bardzo ciepło powitać firmę Russell Bedford”.

Ezio Vannucci, partner w Moores Rowland Partners, skomentował: „Biorąc pod uwagę fakt, że nasza firma koncentruje się na żeglarstwie i klientach międzynarodowych, przynależność do globalnej sieci sprawdzonych księgowych ma kluczowe znaczenie dla pozycjonowania nas jako czołowej firmy na naszym rynku. Dzięki partnerstwu z Russell Bedford będziemy mogli zaoferować większe wsparcie naszym międzynarodowym klientom i uzyskujemy pewność, że będziemy w stanie zapewnić specjalistyczną wiedzę naszym klientom w dowolnym miejscu na świecie. Rozpoczynając ten nowy rozdział, z niecierpliwością czekamy na podzielenie się naszym doświadczeniem zawodowym i wiedzą na temat rynku i branż w Toskanii z innymi członkami sieci i mamy duże nadzieje na przyszły wzrost i rozwój ”.

 

Janek

Janek

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi