languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford dołącza do sieci firmę z Korei Południowej
środa, 27 styczeń 2021 13:50

Russell Bedford dołącza do sieci firmę z Korei Południowej

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford International ogłosiła powołanie Samhwa Accounting Corporation Moore Global na nową firmą członkowską Russell Bedford w Korei Południowej.

Założona w Seulu w 1997 r. Samhwa Accounting Corporation rozwinęła się poprzez fuzje z Cheil Accounting Corporation w 2012 r. i Daegwang Accounting Corporation w 2013 r. Firma jest obecnie jedną z największych firm księgowych i audytorów w Korei Południowej.

Zarejestrowana w Financial Services Commission jako audytor spółek giełdowych, Samhwa ma 38 dyrektorów/partnerów i łącznie ponad 230 pracowników. 110 pracowników firmy to wykwalifikowani CPA i członkowie Koreańskiego Instytutu Biegłych Rewidentów (KICPA).

Samhwa zapewnia kompleksowy zakres usług audytorskich, księgowych, doradztwa podatkowego i biznesowego, i ma ponad 6000 klientów, w tym niektórych prowadzących działalność zagraniczną w USA, Chinach, Wietnamie, Tajwanie i Indonezji.

 „Cieszymy się, że możemy powitać Samhwa jako naszą firmę członkowską w Seulu – komentuje CEO Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Imponujący zakres usług firmy i liczni pracownicy zapewniają ogromny wzrost możliwości sieci w regionie. Samhwa to ambitna i zdeterminowana firma, która od samego początku odnotowała znaczący wzrost, a jej motywacja jest dobrze dopasowana do zaangażowania Russella Bedforda w rozwój i wzrost. Z niecierpliwością czekam na jak najszybsze spotkanie z zespołem i powitanie ich w naszej sieci wsparcia. Pomożemy im zrealizować ich cele i aspiracje”.

Wanjoo Sug, dyrektor generalny Samhwa, dodał: „Jesteśmy podekscytowani dołączeniem do sieci Russell Bedford! Członkostwo w międzynarodowej sieci ma kluczowe znaczenie dla sukcesu naszej firmy w pomaganiu naszym klientom w operacjach zagranicznych. Mając doświadczenie w członkostwie w innych sieciach, mieliśmy też jasną wizję tego, czego potrzebujemy od naszych przyszłych partenrów i bardzo się cieszymy, że w Russell Bedford znaleźliśmy sieć, która jest znacznie bardziej dostosowana do wymagań naszej firmy. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie kontaktu z naszymi odpowiednikami na całym świecie i rozpoczęcie współpracy w celu zapewnienia wzajemnego wsparcia klientom”.

 

Janek

Janek

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi