languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford zabezpiecza Zampę Debattistę jako członka na Malcie
wtorek, 06 kwiecień 2021 13:12

Russell Bedford zabezpiecza Zampę Debattistę jako członka na Malcie

photo by bearfotos - www.freepik.com photo by bearfotos - www.freepik.com

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford International ogłosiła powołanie Zampa Debattista na swoją nową maltańską firmę członkowską.

Zampa Debattista z siedzibą w Mosta w środkowej części Malty to szybko rozwijająca się i ambitna firma założona w 2014 roku i zatrudniająca obecnie ponad 45 pracowników. Zampa Debattista oferuje szeroki zakres usług, w tym audyt, podatki (ze szczególnym uwzględnieniem VAT), outsourcing księgowości, doradztwo finansowe, doradztwo w zakresie MSSF, usługi korporacyjne i siedziby. Firma ma około 500 klientów, w tym regulowane podmioty świadczące usługi finansowe, fundusze, firmy zajmujące się grami internetowymi, żeglarstwo, lotnictwo, firmy produkcyjne i usługowe. Zampa Debattista jest również właścicielem akredytowanej instytucji edukacyjnej ZD Academy, której celem jest podnoszenie poziomu zawodu w zakresie technologii. Akademia działa w oparciu o 230 works, przestrzeń coworkingową i obiekt szkoleniowy, również należący do grupy.  

Zampa Debattista to ekscytujący członek sieci w Europie – komentuje CEO Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Niezwykle ambitna firma Zampa Debattista odnotowała już znaczny wzrost od czasu jej powstania w 2014 roku. Cieszę się, że mogę ją powitać w imieniu całego zespołu w Russell Bedford International i życzę im dalszych sukcesów w odkrywaniu nowych możliwości za pośrednictwem naszej globalnej sieci.  

Nasze portfolio klientów, które obejmuje międzynarodowe firmy, potrzebuje kompleksowego globalnego wsparcia – mówi John Debattista, partner w Zampa Debattista. – Ma to kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju i długowieczności naszej firmy. Nasze nowe członkostwo w Russell Bedford International jest naszą polisą ubezpieczeniową, gwarantującą, że możemy oferować naszym klientom usługi wysokiej jakości w dowolnym miejscu na świecie. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z naszymi odpowiednikami na całym świecie i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wykorzystać nasze nowe członkostwo do rozwoju naszej firmy.

Nominacja Zampy Debattista to znaczący krok w rozwoju sieci w Europie – dodaje Klaus-Peter Hillebrand, dyrektor zarządu Russell Bedford na region EMEA. – Firma wnosi znaczną specjalistyczną wiedzę do naszego istniejącego portfela usług i specjalizacji sektorowych w regionie. Nie mogę się doczekać spotkania z zespołem podczas naszych przyszłych wydarzeń networkingowych i współpracy z nimi w zakresie możliwości biznesowych.

 

Janek

Janek

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi