languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Firmy ateńskie Interlog i iAspire dołączają do Russell Bedford jako najnowsi nowi członkowie
czwartek, 24 luty 2022 13:24

Firmy ateńskie Interlog i iAspire dołączają do Russell Bedford jako najnowsi nowi członkowie

Globalna sieć usług profesjonalnych Russell Bedford International ogłosiła powołanie Interlog Accounting Tax Consulting Services SA oraz iAspire Software & Business Solutions SA jako nowych firm członkowskich w Atenach w Grecji.

Założona w 1975 roku przez obecnego prezesa Fotisa Grisposa, Interlog początkowo była praktyką księgowo-rachunkową. Od tego czasu firma rozwinęła się w dostawcę szerokiego spektrum usług, w tym usług księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwa finansowego. Klientami Interlog są osoby prywatne, firmy i inne organizacje z sektorów takich jak opieka zdrowotna, nieruchomości, finanse i usługi profesjonalne. W 2019 roku Interlog zdywersyfikował się w kierunku usług SAP, tworząc iAspire jako spółkę stowarzyszoną w zakresie systemów IT i wsparcia oprogramowania, doradztwa i szkoleń. Razem te dwa podmioty mają trzech aktywnych zleceniodawców i około 30 pracowników.

 - Witamy Interlog i iAspire, naszych nowych firmach członkowskich w Atenach – komentuje prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Firmy są doskonałym uzupełnieniem sieci i wsparciem dla naszego istniejącego, wieloletniego członka w mieście, Action Auditing. Wspólnie firmy będą oferować kompleksowy zakres usług klientom poszukującym wsparcia w Grecji.

Yiannis Grispos, dyrektor generalny Interlog, dodał: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do globalnej sieci Russell Bedford. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z naszymi nowymi kolegami, zarówno tutaj, w Atenach, jak i na całym świecie, ponieważ staramy się spełniać międzynarodowe wymagania biznesowe naszych wspólnych klientów”.

Klaus-Peter Hillebrand, dyrektor globalnego zarządu Russell Bedford na region EMEA, dodał: „Cieszę się, że mogę powitać nasze nowe firmy członkowskie w Atenach. Nie mogę się doczekać nawiązania kontaktu z zespołami i rozpoczęcia wzajemnej pomocy w zapewnianiu wsparcia i wysokiej jakości usług naszym klientom”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi