languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Proud In Pro Co. Ltd. dołącza do Russell Bedford jako członek w Bangkoku
poniedziałek, 14 marzec 2022 14:08

Proud In Pro Co. Ltd. dołącza do Russell Bedford jako członek w Bangkoku

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła mianowanie Proud in Pro Co. Ltd. na firmę członkowską w Bangkoku w Tajlandii.

Założona w 2018 r. przez partnera zarządzającego, Sansanee Poolsawat, CPA z około 20-letnim doświadczeniem w zakresie audytu w Tajlandii, Proud in Pro to firma trzech partnerów zlokalizowana w centralnej dzielnicy Bang Rak w Bangkoku. Wspierany przez zespół około 20 profesjonalistów, Proud in Pro jest specjalistą w zakresie praktyki audytorskiej i jest upoważniony przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w Tajlandii do badania spółek notowanych na giełdzie; obecnie taką zgodę posiadają tylko 32 firmy audytorskie. Klienci firmy działają w branżach takich jak budownictwo, nieruchomości i technologia, niektórzy z nich mają filie za granicą.

- Witam w naszej nowej firmie członkowskiej w Bangkoku – powiedział Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Z przyjemnością witamy Proud in Pro jako naszą pierwszą nową firmę w regionie APAC w 2022 roku. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z zespołem w odpowiednim czasie i zachęcam ich do kontaktowania się ze swoimi globalnymi odpowiednikami w sprawach klientów”.

Sansanee Poolsawat, partner zarządzający w Proud in Pro, dodał: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do Russell Bedford International. To bardzo ekscytujący moment w  rozwoju naszej firmy. Jesteśmy pełni entuzjazmu, aby rozpocząć odkrywanie nowych możliwości, które otwierają się przed nami jako członkami dużej sieci międzynarodowych firm księgowych oraz korzyści, jakie przyniesie to naszej firmie i naszym klientom”.

Andrew Lim, dyrektor globalnego zarządu Russell Bedford w regionie APAC, dodał: „Bardzo się cieszę, że mogę powitać Proud in Pro jako naszą firmę członkowską w Bangkoku. Nie mogę się doczekać połączenia z Sansanee i zespołem oraz rozpoczęcia współpracy i wzajemnego wspierania się w zakresie oferowania naszym wspólnym klientom kompleksowych usług międzynarodowych”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi