languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford ogłasza drugi najwyższy wzrost przychodów w IAB
środa, 30 marzec 2022 08:13

Russell Bedford ogłasza drugi najwyższy wzrost przychodów w IAB

Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik

Wielokrotnie nagradzana sieć Russell Bedford International przedstawiła kilka znakomitych statystyk wydajności po analizie niedawno opublikowanych wyników Światowego Badania Biuletynu Rachunkowości, które obejmują dane dotyczące opłat i stopy wzrostu wszystkich międzynarodowych grup księgowych.

Russell Bedford utrzymał swoją pozycję w Top 20 International Network, rosnąc o 17% w 2021 r., kontynuując tym samym imponującą i stałą trajektorię wzrostową, która przyspieszyła w ostatnich latach. Wzrost sieci był drugim co do wielkości wzrostem spośród wszystkich sieci w Top 20 i ponad dwukrotnie wyższym od średniego wzrostu we wszystkich sieciach międzynarodowych.

W czterech z sześciu regionów Russell Bedford znalazł się w pierwszej dziesiątce pod względem osiągniętego wzrostu procentowego, przy czym Europa odnotowała drugi najwyższy wzrost spośród wszystkich sieci Top 20.

Prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet, skomentował wynik: „Jestem niezwykle dumny, widząc tak pozytywne wyniki tegorocznego światowego badania International Accounting Bulletin’s World Survey. Raport podkreśla ogromne postępy poczynione przez sieć w ciągu ostatniego roku, wykazując znaczny wzrost i osiągnięcia, które doprowadziły do ​​kolejnego roku niesamowitych wyników. Widząc wysiłki wielu osób, które doprowadziły do ​​tak wielkich osiągnięć, czerpiemy ogromną satysfakcję. Zbliżając się do ukończenia piątego roku na stanowisku CEO, jestem niesamowicie wdzięczny, że poprowadziłem Russell Bedford na tej ścieżce, utrzymując taki rozmach i nie mogę się doczekać kolejnych 12 miesięcy nowych możliwości i ciągłych sukcesów. Jest to zasługa determinacji i ambicji naszych ludzi na całym świecie oraz nieustannego wsparcia i ciężkiej pracy naszego zarządu i mojego zespołu”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi