languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Seattle Firm Clark, Raymond & Company CPA PLLC dołącza do Russell Bedford
poniedziałek, 09 maj 2022 13:30

Seattle Firm Clark, Raymond & Company CPA PLLC dołącza do Russell Bedford

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła mianowanie Clark, Raymond & Company CPA PLLC („CRC”) na swoją firmę członkowską w Seattle w USA. Współzałożona przez Edsona Clarka („Ed”) w 1991 roku firma Clark, Raymond & Company od ponad 30 lat świadczy usługi ubezpieczeniowe, doradcze i podatkowe na rzecz prywatnych firm, organizacji non-profit i osób fizycznych w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych . Teraz z siedmioma partnerami i dyrektorami, w tym dwoma partnerami kapitałowymi, Clark, Raymond & Company zatrudnia prawie 20 pracowników w swoim biurze zlokalizowanym na przedmieściach Seattle w Redmond w stanie Waszyngton.

Prawie 3000 klientów firmy działa w branżach takich jak: produkcja, budownictwo, nieruchomości, dystrybucja, usługi profesjonalne, technologia i kredyty hipoteczne. CRC oferuje szeroki zakres usług, w tym: księgowość, niezależne audyty, przeglądy i zestawienia, audyty planów świadczeń pracowniczych, zgodność podatkowa, międzynarodowe planowanie podatkowe, nieruchomości i trusty, księgowość sądowa, usługi sądowe i strategiczne doradztwo biznesowe.

 „Clark, Raymond & Company to fantastyczny dodatek do naszego regionu Ameryki Północnej – komentuje Stephen Hamlet,  prezes Russell Bedford. – Szeroka gama usług firmy i umiejętność myślenia nieszablonowego, wzmocnią ofertę usług zbiorowych Russella Bedforda w regionie, dodając jednocześnie ponad 30-letnie doświadczenie do sieci. Serdecznie witam wszystkich z Clark, Raymond & Company. Z niecierpliwością czekam na wsparcie zespołu w osiąganiu celów biznesowych”.

Ed Clark, współzałożyciel Clark, Raymond & Company, dodał: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do Russell Bedford International. To ekscytujący czas dla wszystkich w naszej firmie, oferujący możliwość zmian, rozwoju i wzrostu w naszej firmie, ponieważ łączymy się z innymi globalnymi członkami w sprawie wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci”.

Deanna Salo, dyrektor globalnego zarządu Russell Bedford na Amerykę Północną, dodała: „Z przyjemnością witamy Clark, Raymond & Company w naszej rozwijającej się sieci firm w Ameryce Północnej. Nie mogę się doczekać nawiązania kontaktu z naszymi sąsiadami w Seattle i rozpoczęcia współpracy dla dobra naszych wspólnych klientów”.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi