languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Grau&Partner dołącza do Russell Bedford jako drugi członek we Frankfurcie
wtorek, 28 czerwiec 2022 14:39

Grau&Partner dołącza do Russell Bedford jako drugi członek we Frankfurcie

Globalna sieć usług profesjonalnych Russell Bedford International ogłosiła powołanie Grau&Partner na nowego członka we Frankfurcie w Niemczech. Firma Grau&Partner z siedzibą w centrum Frankfurtu istnieje od około 70 lat. Z pięcioma partnerami i 50 pracownikami, firma oferuje pełen zakres usług, oferując szeroki zakres usług audytorskich, doradztwa podatkowego, księgowego i doradztwa biznesowego. Klientami firmy są zazwyczaj duże i średnie firmy, a także przedsiębiorcy z różnych branż. Wiele firm będących klientami firmy ma interesy międzynarodowe.

„Serdecznie witamy Grau&Partner – skomentował prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Szeroki zakres usług i wiedza specjalistyczna, które Grau&Partner doda do sieci, są znaczącym impulsem dla obecności Russell Bedford w Niemczech. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak firma rozwija się i rozkwita dzięki wsparciu i pomocy innych członków naszej sieci na całym świecie”.

„Cieszymy się, że możemy dołączyć do Russell Bedford International – mówi prof. dr Andreas J. Grau, partner Grau&Partner. – Przeprowadzka była ostatecznie decyzją dla klientów. Nasi klienci mają międzynarodowe potrzeby w zakresie wsparcia, dlatego członkostwo w międzynarodowej sieci ekspertów ma kluczowe znaczenie dla zdolności naszej firmy do rozwoju, przy jednoczesnym spełnianiu wymagań naszych klientów.”

Andreas M. Grimm, partner Grau & Partner, dodał: „To bardzo ekscytujący moment zmian dla naszej firmy i cieszymy się, że możemy rozpocząć ten nowy rozdział”.

Johann Klein, partner Beeh & Happich GmbH, członek Russell Bedford we Frankfurcie od ponad 30 lat, dodał: „Cieszę się, że mogę powitać Grau & Partner jako najnowszego członka sieci w Niemczech. Nie mogę się doczekać nawiązania kontaktu z naszymi nowymi sąsiadami we Frankfurcie i rozpoczęcia współpracy z zespołem, gdy będziemy świadczyć kompleksowe usługi naszym wspólnym klientom”.

 

Kasia

Kasia

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi