languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford współpracuje z IAB w dodatku „Przyszłość pracy”
poniedziałek, 11 lipiec 2022 05:53

Russell Bedford współpracuje z IAB w dodatku „Przyszłość pracy”

Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik

Russell Bedford International z dumą współpracuje z Międzynarodowym Biuletynem Rachunkowym w dodatku „Przyszłość pracy”. Publikacja, która ukazała się w czerwcu 2022 r., zawierała dwa artykuły Russell Bedford, w tym „Zaangażowanie i dobre samopoczucie pracowników – dbanie o nasz największy atut” oraz studium przypadku dotyczące wydarzenia Młodzi Liderzy Russell Bedford, które odbyło się w Lizbonie w listopadzie 2021 r.

„Doświadczenia pracowników są kluczem do przyciągania i utrzymywania produktywnych współpracowników – mówi Zoya Malik, redaktor naczelna. – Zaangażowanie pracowników, dobre samopoczucie, szkolenia i utrzymanie były najważniejsze dla wszystkich uczestników dodatku IAB Future of Work. Kilka aspektów zwiększania doświadczenia pracowników polega na tworzeniu pozytywnych ram dla codziennej kultury pracy, wzrostu i rozwoju”.

„Praca z Zoyą i zespołem IAB nad tym projektem była przyjemnością – komentuje Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Rozwój ludzi zawsze był priorytetem dla Russell Bedford, nie tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy członkowie potrzebowali jeszcze większego wsparcia w tej dziedzinie, podczas pandemii. Naszym największym atutem zawsze będą nasi ludzie. Kiedy wybuchła pandemia, pierwszym pytaniem, jakie sobie zadaliśmy, było: jak utrzymać program? Obserwowanie rozwoju tego obszaru sieci i rozkwitu naszej oferty było bardzo satysfakcjonujące, ponieważ widzieliśmy, jak wielu naszych ludzi czerpie z tego tak pozytywne i długotrwałe korzyści”.

Sprawdź najnowszy numer "Future of Work" 

 

Kasia

Kasia

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi