languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford dołącza do grona finalistów International Accounting Bulletin Awards 2022
czwartek, 28 lipiec 2022 21:43

Russell Bedford dołącza do grona finalistów International Accounting Bulletin Awards 2022

Globalna sieć księgowa, Russell Bedford International, została uhonorowana tytułem „Inicjatywy roku na rzecz dobrostanu” podczas ceremonii wręczenia nagród International Accounting Bulletin Awards 2022, która odbyła się w kultowym hotelu Waldorf Hilton w Londynie w środę, 29 czerwca 2022 r.

Nagroda „Wellbeing Initiative of the Year” jest uznaniem dla inicjatywy, jaką organizacja branżowa poczyniła w celu wsparcia fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia swoich pracowników i członków od początku pandemii Covid-19. Russell Bedford dostarczył wymiernych dowodów n to, że inicjatywa na rzecz wellbeng działa. Udowadniają to referencje, które pokazują, w jaki sposób Russell Bedford wspierał swoją społeczność. Inicjatywa obejmuje przeprowadzenie 16 niestandardowych sesji szkoleniowych online, dostęp do internetowej platformy edukacyjnej z kursami e-learningowymi na temat stresu, zdrowia psychicznego i całościowego i umiejętności komunikacyjnych, a także dodatkowe cztery intensywne 90-minutowe szkolenia online z trenerem Michaelem Quigleyem przez cały 2022 rok.

 „Ta nagroda jest wyrazem uznania dla naszych wysiłków i osiągnięć w zakresie zapewniania pomocy naszym ludziom na całym świecie w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego oraz dla pracy, którą wykonywaliśmy z Michaelem Quigley na bieżąco przez cały ostatni okres – skomentował Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Dziękuję mojemu super oddanemu i pełnemu pasji zespołowi, naszym ponad 8000 osobom w firmach członkowskich na całym świecie i całej załodze zarówno za ich pracę w zakresie podnoszenia inicjatywy, jak i udział w różnych oferowanych szkoleniach, które przynoszą korzyści wszystkim i które sprawiają, że są one tak cenne dla naszych pracowników”.

 

 

 

Kasia

Kasia

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi