languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford uruchamia komitet ds. wpływu społecznego
środa, 28 wrzesień 2022 07:28

Russell Bedford uruchamia komitet ds. wpływu społecznego

Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik

Po przeglądzie strategicznym w 2021 r., globalna sieć usług profesjonalnych Russell Bedford International poszukuje inicjatyw, które umożliwią jej rozszerzenie w obszarach DEI (ang. Diversity, Equity & Inclusion – różnorodność, kapitał i integracja), ESG (ang. Environmental, Social responsibility, Corporate governance – środowisko, społeczna odpowiedzialność i ład korporacyjny) oraz CSR (ang. corporate social responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu).

„Staramy się wyposażyć i wzmocnić naszych pracowników, aby oni i ich klienci szli dalej ku lepszej przyszłości – komentuje Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Dlatego głęboko wierzymy, że firmy muszą przyjąć zasady, które będą promować dobrostan społeczeństwa i środowiska, jednocześnie zmniejszając negatywny wpływ na nie”.

Jako kluczowy element strategii sieć uruchomiła Komitet ds. Wpływu Społecznego Russell Bedford, któremu przewodniczy Michael Sweeney, dyrektor firmy członkowskiej Lee Green & Co z siedzibą w Adelaide.

Kluczowymi celami komitetu są:

  1. Promuj programy z powodzeniem wdrażane przez firmy członkowskie w szerszej sieci i zachęcaj do dalszej aktywności CSR wśród członków.
  2. Przekaż rekomendacje globalnemu zarządowi Russell Bedford w sprawie misji, zasad i celów sieci w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
  3. Inspirować i mobilizować firmy Russell Bedford do podejmowania wspólnych działań w celu rozwiązania problemów zrównoważonego rozwoju oraz promowania różnorodności i integracji w biznesie i szerzej.

„Globalny zasięg i skala sieci Russell Bedford zapewnia nam fantastyczną platformę do wywierania pozytywnego wpływu na regiony, w których działamy, oraz na szerszą społeczność – mówi Michael Sweeney. – Cieszymy się, że możemy kontynuować wysiłki, które tworzą prawdziwą wartość, stawiać czoła wyzwaniom i przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonego i sprawiedliwszego świata dla wszystkich”.

Stephen Hamlet dodał: „Jesteśmy pewni, że Komitet ds. Skutków Społecznych jest krokiem we właściwym kierunku i nie możemy się doczekać dzielenia się naszymi przyszłymi sukcesami”.

 

Kasia

Kasia

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi