languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Dzień cen transferowych - podsumowanie spotkania RB z przedsiębiorcami
środa, 02 listopad 2022 09:51

Dzień cen transferowych - podsumowanie spotkania RB z przedsiębiorcami

27 października 2022 roku w katowickiej siedzibie firmy przy ul. Lompy 14 odbyło się #spotkanieRB z przedsiębiorcami „Dzień cen transferowych”.

Tematem przewodnimi były dokumentowanie i raportowanie transakcji za rok 2021 oraz planowane zmiany w obowiązkach dokumentacyjnych i raportowych na rok 2022/2023.

Podczas krótkiego wystąpienia doradcy Russell Bedford Poland przedstawili problemy, jakie pojawiają się w związku z dokumentowaniem i raportowaniem transakcji zrealizowanych w roku 2021 – termin na spełnienie tych obowiązków w większości przypadków upływa z końcem roku 2022, zdajemy sobie zatem sprawę jak istotne są to kwestie. Rozmawialiśmy również na temat zmian w cenach transferowych, które będą obowiązywać od początku 2023 roku, również tych planowanych na podstawie najnowszego projektu ustawy nowelizującej z dnia 24 sierpnia 2022 r.

Po wystąpieniu odbyły się indywidualne konsultacje z doradcami (ok. 30 min).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania "Dzień cen transferowych" w naszym katowickim biurze.

Dziękujemy za udział, wszystkie pytania i rozmowy. Cieszymy się, że prezentowana przez nas tematyka budzi zainteresowanie, a jeszcze bardziej się cieszymy, że udało się na gorąco wyjaśnić kilka merytorycznie istotnych dla Państwa kwestii. Nie boimy się trudnych tematów, a Państwa aktywność zachęca nas do dalszej pracy.

Wybierz dogodny termin i tematykę, która może cię zainteresować. Zapisz się już dziś: https://www.russellbedford.pl/o-nas/wydarzenia.html

 

 

Kasia

Kasia

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi