languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford w czołówce rankingu sieci międzynarodowych IAB!
wtorek, 11 kwiecień 2023 10:54

Russell Bedford w czołówce rankingu sieci międzynarodowych IAB!

Obraz autorstwa wavebreakmedia_micro na Freepik Obraz autorstwa wavebreakmedia_micro na Freepik

Podsumowanie rankingu międzynarodowego w zakresie sieci doradczych przynosi bardzo dobre wieści dla Russell Bedford. Nasza grupa znalazła się w pierwszej dwudziestce najlepszych na świecie!

Ranking „World Networks fee and staff rankings” przygotowywany co roku przez International Accounting Bulletin, wyróżnił sieć Russell Bedford jako jedną z najlepszych. Pod uwagę zostały wzięte dochód, który wyniósł za 2022 rok 692.7 mln USD, dzięki czemu odnotowano 17 proc. wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Największy dochód przyniosły grupie usługi księgowe, w drugiej kolejności – audyt i ubezpieczenia, następnie doradztwo podatkowe.

Wyróżnienie, jakie spotyka nas ze strony tak prestiżowej instytucji, wynika z pracy zespołowej profesjonalistów i pasjonatów, którzy wykonują usługi na najwyższym poziomie.

Russell Bedford Poland

Russell Bedford Poland

W Russell Bedford Poland łączymy potencjał naszych ekspertów z wielu branż, oferując Państwu usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, audytu, księgowości oraz doradztwa restrukturyzacyjnego i biznesowego.

Na polskim rynku usług profesjonalnych działamy od 2011 roku, nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i w Bydgoszczy. Pracuje w nich ponad 70-osobowy zespół zajmujący się kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw, jak i podmiotów indywidualnych. Nasz zespół tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, doradcy restrukturyzacyjni, księgowi, biegli rewidenci, biegli ds. wycen, analitycy finansowi i inni specjaliści.

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi