languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Imponujące wyniki Russell Bedford w raporcie World Survey 2023
środa, 26 kwiecień 2023 08:34

Imponujące wyniki Russell Bedford w raporcie World Survey 2023

Wielokrotnie nagradzana globalna sieć profesjonalnych usług, Russell Bedford International, przedstawiła kilka godnych uwagi statystyk wydajności po analizie wyników raportu World Survey 2023, opublikowanych niedawno w International Accounting Bulletin. Obejmują one dane dotyczące opłat i wskaźniki wzrostu wszystkich międzynarodowych grup księgowych.

Rosnąc o imponujące 9% w 2022 r., Russell Bedford International utrzymał swoją pozycję wśród 20 najlepszych międzynarodowych sieci, jednocześnie odnotowując stały wzrost, jaki wykazywał w ostatnich latach.

Sieć odnotowała siódmy najszybszy wzrost spośród wszystkich sieci w pierwszej dwudziestce i ponad dwukrotnie wyższy średni wzrost we wszystkich sieciach międzynarodowych poza Wielką Czwórką.

W czterech z sześciu regionów sieć Russell Bedford znalazła się w pierwszej dziesiątce pod względem osiągniętego procentowego wzrostu, a RB w regionie Azji odnotowała trzeci najwyższy wzrost spośród wszystkich sieci z pierwszej dwudziestki. Ponadto sieć odnotowała drugi co do wielkości wzrost netto liczby nowych firm członkowskich.

Dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet, skomentował: „Cieszę się, że ponownie widzę tak pozytywne statystyki dla sieci po opublikowaniu World Survey International Accounting Bulletin. Po kolejnym mocnym roku statystyki mówią same za siebie i jestem bardzo dumny z ciągłego rozwoju naszej globalnej sieci we wszystkich obszarach. Rozwój sieci jest zawsze wysoko w naszym programie strategicznym, dlatego zajęcie drugiego miejsca pod względem największego wzrostu netto liczby nowych firm członkowskich jest niezwykle satysfakcjonujące. To dowód na to, że nasza strategia działa; osiągamy nasze cele, jednocześnie dotrzymując obietnic danych naszym członkom. Jestem podekscytowany możliwością kontynuowania naszej wspólnej ciężkiej pracy i determinacji przy niesłabnącym wsparciu naszej międzynarodowej rady dyrektorów, zespołu Biura Centralnego i oczywiście naszych członków na całym świecie”.

 

Russell  Bedford

Russell Bedford

W Russell Bedford Poland łączymy potencjał naszych ekspertów z wielu branż, oferując Państwu usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, audytu, księgowości oraz doradztwa restrukturyzacyjnego i biznesowego.

Na polskim rynku usług profesjonalnych działamy od 2011 roku, nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i w Bydgoszczy. Pracuje w nich ponad 70-osobowy zespół zajmujący się kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw, jak i podmiotów indywidualnych. Nasz zespół tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, doradcy restrukturyzacyjni, księgowi, biegli rewidenci, biegli ds. wycen, analitycy finansowi i inni specjaliści.

Nasze publikacje

rbmagazine

 

Luty 2023

RB Magazine numer 91

pobierz magazyn

rbiuletyn

 

Styczeń 2023

RB Biuletyn numer 42

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi