languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/RB awansuje w rankingu
piątek, 23 czerwiec 2023 10:07

RB awansuje w rankingu

Źródło: Rzeczpospolita Źródło: Rzeczpospolita

To już 21. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. W klasyfikacji wielkościowej Russell Bedford Poland zajął 90. miejsce z liczbą 26 prawników oraz 21 adwokatów i radców prawnych. To awans o 17 pozycji w stosunku do zeszłorocznego rankingu. Rośniemy w siłę!

W tegorocznym rankingu udział wzięła rekordowa liczba kancelarii prawniczych. Mimo gwałtownych zawirowań na rynku w 2022 r., wywołanych wojną na Ukrainie i perturbacjami, które dotknęły gospodarkę, rynek usług prawniczych pozostaje stabilny i zdaje się odporny na wstrząsy.

Więcej na stronie: rankingi.rp.pl/rankingkancelarii

Russell  Bedford Poland

Russell Bedford Poland

W Russell Bedford Poland łączymy potencjał naszych ekspertów z wielu branż, oferując Państwu usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, audytu, księgowości oraz doradztwa restrukturyzacyjnego i biznesowego.

Na polskim rynku usług profesjonalnych działamy od 2011 roku, nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i w Bydgoszczy. Pracuje w nich ponad 70-osobowy zespół zajmujący się kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw, jak i podmiotów indywidualnych. Nasz zespół tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, doradcy restrukturyzacyjni, księgowi, biegli rewidenci, biegli ds. wycen, analitycy finansowi i inni specjaliści.

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi