languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford International umacnia pozycję w Afryce
czwartek, 24 maj 2018 12:51

Russell Bedford International umacnia pozycję w Afryce

Russell Bedford International przyjął do grupy Ashwin Brothers z Nairobi, stolicy Kenii.

Firma Ashwin Brothers została założona w 1967 r. Jest jedną z wiodących firm konsultingowych w Kenii. Z pięcioma partnerami i około 60 pracownikami Ashwin oferuje pełen zakres usług za pośrednictwem struktury grupowej: Ashwin Brothers przygotowuje i przeprowadza audyty, Alexander McDonald & Scott zajmuje się doradztwem podatkowym i biznesowym, a Alexander Consultants Ltd jest częścią grupy usług księgowych. Klientami firmy są głównie MŚP z sektora produkcji, budownictwa, handlu i rolnictwa, a także organizacje charytatywne i organizacje pozarządowe.

Komentując przyjęcie do grupy Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, powiedział: „po spotkaniu z zespołem Ashwin Brothers w ich siedzibie w Nairobi mogę ręczyć za tę wysokiej klasy dobrze prosperującą kenijską firmę, która wciąż się rozwija. Ashwin Brothers ma jasną wizję kierunku, w jakim chce iść i nie mam wątpliwości, że dzięki pomocy i wsparciu sieci Russell Bedford osiągną wszystkie swoje ambitne cele. Serdecznie witamy wszystkich pracowników firmy – kluczowej dla naszej sieci w Afryce.”

Partner RBI w Ashwin Brothers, Reena Nagda, dodaje: „cieszymy się, że zostaliśmy przyjęci do sieci Russell Bedford. Jako że jesteśmy już jedną z wiodących firm w Kenii, członkostwo w globalnej sieci było ważnym krokiem w kierunku przeniesienia naszej firmy na wyższy poziom. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z naszymi globalnymi partnerami w Russell Bedford i zapewnienia naszym klientom prawdziwie globalnej usługi.”

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi