languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Fotorelacja z konferencji Mazury to biznes 2019
poniedziałek, 16 wrzesień 2019 18:13

Fotorelacja z konferencji Mazury to biznes 2019

Po raz kolejny wzięliśmy udział w konferencji Gospodarczo - Inwestycyjnej ,,Mazury to biznes”. W tym roku wydarzenie miało miejsce w otoczonym jeziorami Mrągowie w dniach 12-13 września. Temat przewodni to „Znosimy bariery dla przedsiębiorczości na Mazurach, w Polsce i w Europie".

Goście dwudniowej konferencji mogli cieszyć się dogodnym miejscem do rozmów i prezentacji, jakim jest hotel Mrągowo Resort & Spa. Swoją obecnością zaszczycili imprezę przedstawiciele biznesu, samorządowcy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, zarząd województwa, a także instytucje otoczenia biznesu, organizacje pozarządowe, jednostki naukowe i przedstawiciele mediów. 

Russell Bedford pierwszego dnia reprezentowali dr Andrzej Dmowski oraz dr Rafał Nawrot. Drugi z wymienionych prelegentów poruszył temat „Prawno – podatkowe aspekty wybranych obszarów działalności deweloperskiej i inwestycyjnej”, kończąc tym samym panel gospodarczo-polityczny. Po krótkiej przerwie swoją wiedzą z zakresu podatków podzielił się z uczestnikami dr Andrzej Dmowski, którego prelekcja wywołała wśród widowni żywiołową dyskusję. W taki sposób rozpoczął się panel ekspercki, który kontynuowali kolejni goście. 

Pierwszy dzień zakończył się wieczorną, uroczystą galą. Najważniejszym jej punktem było wręczanie statuetek Lidera Biznesu w trzech kategoriach. Goście mogli cieszyć się również nastrojową muzyką. 

Drugi dzień rozpoczął się prezentacją osiągnięć, produktów i usług firm z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Następnie wizytę złożyli dziennikarze oraz blogerzy, którzy opowiedzieli o ty jak ważne jest kreowanie wizerunku firmy. 

Główny cel dwudniowego spotkania to wymiana pomysłów na znoszenie barier dla biznesu oraz plany rozwoju Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Z przyjemnością obserwowało się nawiązywanie relacji pomiędzy przedstawicielami biznesu a władzami administracji. 

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. 

Fot. Michał Zdanowicz

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi