languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Sezon konferencyjny Russell Bedford został zwieńczony spotkaniem na Malcie
czwartek, 05 grudzień 2019 08:56

Sezon konferencyjny Russell Bedford został zwieńczony spotkaniem na Malcie

Po pracowitym i udanym roku sezon konferencyjny Russell Bedford zakończył się dwoma ostatnimi wydarzeniami roku: spotkaniem marketingowym oraz spotkaniem menedżerów i młodych partnerów. Obydwa wydarzenia odbyły się w oszałamiającym hotelu Cavalieri Art Hotel w St. Julian's na Malcie w dniach 28-30 listopada 2019 r.

Spotkanie marketingowe

Sesje Marketing Meeting rozpoczęły się w czwartek, 28 listopada, od powitania CEO Russell Bedford, Stephena Hamleta, oraz prezentacji obecnych delegatów. Stephen Hamlet przedstawił aktualizację sieci dotyczącą sukcesów i rozwoju Russell Bedford w ciągu ostatniego roku, a także inicjatyw, które będą realizowane w 2020 roku.

Po przerwie na kawę odbyła się sesja pt. „Jak usprawnić marketing Twojej firmy – współpraca z rówieśnikami”. Sesja obejmowała wprowadzenie do najnowszego „Centrum doskonałości” Russell Bedford, poświęconego specjalistom od marketingu w sieci. Centrum to koncepcja zaprojektowana, aby umożliwić członkom o wspólnej specjalizacji (w tym przypadku marketingu) współpracę ze sobą oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Po południu zakończyła się interaktywna sesja warsztatowa, podczas której delegaci pracowali w grupach nad opracowaniem planu marketingowego w celu dzielenia się korzyściami płynącymi z członkostwa w międzynarodowej sieci z klientami i potencjalnymi klientami naszych firm członkowskich.

Uczestnicy spotkania marketingowego spotkali się z uczestnikami spotkania menedżerów i młodych partnerów podczas nieformalnych drinków i kolacji w restauracji z widokiem na morze.

Dzień drugi rozpoczął się poranną sesją prowadzoną przez trenera korporacyjnego Angusa Farra z Training Counts. Angus omówił temat „pomaganie księgowym w samodzielnej sprzedaży” poprzez identyfikację dobrych i złych zachowań księgowych w zakresie „sprzedaży”. Szukano odpowiedzi n pytanie dlaczego (niektórzy) księgowi mają trudności ze sprzedażą i dzielono się cennymi przykładami tego, jak specjaliści od marketingu mogą wypełnić taką lukę.

Spotkanie menedżerów i młodych partnerów

Nasz gospodarz, Sandro Grech, partner zarządzający w maltańskiej firmie Russell Bedford, SG Malta, otworzył spotkanie omówieniem prowadzenia działalności na Malcie. Następnie nastąpiła globalna aktualizacja sieci Russell Bedford autorstwa Stephena Hamleta.

Profesjonalny trener i trener biznesu, Michael Quigley, z Kataholos, dołączył, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat światowej klasy przywództwa.

Popołudniowe sesje koncentrowały się na umiejętnościach networkingowych dla międzynarodowych księgowych. Sesje, które ponownie zostały przeprowadzone przez Angusa Farra, koncentrowały się na wskazówkach i trikach, które pomagają w pełni wykorzystać wydarzenia związane z nawiązywaniem kontaktów biznesowych.

Ponownie w tej sesji pojawił się element praktyczny, który daje uczestnikom szansę na wykorzystanie swoich nowych umiejętności pracy w sieci.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń Russella Bedforda, nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji nie kończy się po zakończeniu profesjonalnego programu, a delegaci skorzystali z okazji, aby kontynuować rozmowę z kolegami podczas kolacji i drinków w tradycyjnej maltańskiej restauracji położonej nad malowniczą zatoką Spinola w St Julian's. Goście skosztowali lokalnej kuchni, ciesząc się muzyczną rozrywką tradycyjnego gitarzysty solo.

Temat sesji drugiego dnia, prowadzonych przez Angusa Farra, dotyczył rozwijania relacji między pracownikami i klientami. Delegaci nauczyli się, jak skoncentrować się na krótkoterminowym zaangażowaniu i jak wykorzystać swoje umiejętności w praktyce poprzez szereg powiązanych sesji coachingowych.

– Kończymy kolejny rok wydarzeń Russell Bedford – podsumowuje Stephen Hamlet. – Każde wydarzenie przynosi coś wyjątkowego i uwielbiam patrzeć, jak nowi ludzie przybywają z niepewnym oczekiwaniem, a następnie wychodzą z całym zestawem nowych pomysłów. Po spotkaniach rozmawiałem z kilkoma delegatami i wszyscy rozmawiali o tym, jak bardzo cenili sobie spotkania z innymi firmami z całego świata. To budujące, że nie jesteśmy sami w naszych wyzwaniach i obawach dotyczących konsekwentnego rozwoju sieci. 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi