languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Leszek Dutkiewicz

Leszek Dutkiewicz

Partner. Dyrektor biura w Katowicach. Od 2011 roku związany z kancelarią Russell Bedford Poland. W latach 2008 – 2011 pracował dla czołowych firm doradczych (Ernst&Young, KPMG, BDO) świadcząc usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

Specjalizuje się w doradztwie podatkowym oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym, zajmując się kompleksową obsługą klientów, przede wszystkim w zakresie prawa podatkowego, cen transferowych, opodatkowania dochodów przedsiębiorców oraz grup kapitałowych. Jako doradca restrukturyzacyjny pełni funkcję nadzorcy, zarządcy w postępowaniach restrukturyzacyjnych, jak również doradza klientom w zakresie optymalnego wykorzystania możliwości oferowanych przez prawo restrukturyzacyjne, zarówno w pozycji dłużnika jak i wierzyciela. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zdobyte w trakcie praktyki w RB i wcześniejsze w firmach BIG4, dzięki któremu posiada szeroką perspektywę realiów prowadzenia działalności gospodarczej w wielu branżach (m.in. IT, logistyka i transport, usługi profesjonalne, branża medyczna, przemysł).

Autor i współautor publikacji o tematyce związanej z prawem podatkowym, gospodarczym i restrukturyzacyjnym. Doświadczony wykładowca i autor szkoleń z zakresu prawa podatkowego i restrukturyzacyjnego.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Posiada profesjonalne przygotowanie do prowadzenia mediacji gospodarczych.

Od 2011 roku związany z Russell Bedford Poland. Obecnie odpowiedzialny za rozwój spółki RB Restrukturyzacje S.A. oraz katowickiego oddziału Russell Bedford Poland Sp. Z o.o.

Uprawnienia:

  • Doradca restrukturyzacyjny nr wpisu 1478

 

Kontakt

tel: 32 73 13 420

e-mail: leszek.dutkiewicz(at)russellbedford.pl

Nasze publikacje

rbmagazine

 

Luty 2023

RB Magazine numer 91

pobierz magazyn

rbiuletyn

 

Styczeń 2023

RB Biuletyn numer 42

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi