languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Dzień frankowicza w Russell Bedford Katowice – bezpłatne konsultacje. Zgłoszenia do 19 października
poniedziałek, 14 wrzesień 2020 06:29

Dzień frankowicza w Russell Bedford Katowice – bezpłatne konsultacje. Zgłoszenia do 19 października

Zapraszamy na indywidualne spotkania do katowickiego oddziału Russell Bedford Poland. Odbędą się one 22 października 2020 roku. Podczas rozmowy z naszymi prawnikami przedstawimy dostępne możliwości dochodzenia zmiany warunków w umowach zawartych w CHF oraz aktualne kierunki w orzecznictwie w sprawach frankowych.

Jeżeli wasz kredyt we frankach kosztuje coraz więcej, to jest właściwy moment na podjęcie działań. Wskażemy co można zrobić, aby zmniejszyć rosnące koszty kredytu we frankach szwajcarskich zaciągniętego wiele lat temu.

Uczestnictwo w konsultacjach jest bezpłatne

Przewidywany czas trwania pojedynczej konsultacji wynosi ok. 30 min.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Dla państwa wygody i bezpieczeństwa istnieje również możliwość spotkania online za pośrednictwem szyfrowanego połączenia.

W sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się do 19.10., z panią Moniką Lew, tel. 32 731 34 20, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Russell Bedford Poland
Biuro w Katowicach
ul. Lompy 14
40-040 Katowice

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi